PechaKucha Night Prague

↩ homepage

Vol. 37 29/1/2014

Jan Arndt

Narodil se předčasně příslušnici pohraniční stráže a emigrantovi v NDR. Mládí strávil na sídlišti v Českých Budějovicích, hrál digitální hry, na bicí, přepadal bohaté a zastával se sociálně slabších. Po zatmění mozku krátkodobě posluhoval nadnárodním reklamním vydřiduchům, následně nastoupil úspěšnou léčbu v divadle Minor. Nyní s nevalnými úspěchy studuje typografii na pražské UMPRUM. Rád cestuje a má vřelý vztah k FC Sankt Pauli a Bohemians z Vršovic. Mimo jiné má problémy s dodržováním termínů (viz první věta).

PechaKucha Night
devised and shared by

Dramaturgie PKNP:
Petr Babák
Jana Kostelecká
Tomáš Luňák
Ivana Pauerová Miloševič
Jan H. Vitvar

 

Projekt PechaKucha [pečakuča:] vymysleli a uvedli v život v roce 2003 v Tokiu architekti Astrid Klein a Mark Dytham (Klein Dytham Architecture). 

PK vytváří prostor pro setkávání architektů, designérů, grafiků, výtvarných umělců, teoretiků, divadelníků, filmařů a muzikantů na jednom místě v jednom čase. Zkušenost s architektonickými přednáškami, které často trvají hodiny, vedla k hledání vhodného formátu. Ten dostal jméno PechaKucha: každý mluvčí má pro svůj výstup 20 obrázků a každý z nich může komentovat na ploše 20 vteřin; 6 minut a 40 vteřin ho tak dělí od nástupu jeho následovníka.

Pořádání projektu PechaKucha Night je vázáno licencí od majitelů práv. Každé město má svého licencovaného organizátora.

PechaKucha Night Prague pořádá Jana Kostelecká (jakost), Šmeralova 22, Praha 7, www.jakost.net

Do světa PechaKucha se můžete vydat na adrese: www.pechakucha.org

Přihlásit se k odběru novinek

Odeslat

Zasláním kontaktu nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR.

Prosím opravte chybně zadanou adresu
Děkujeme


Podpora

Mediální
partneři